Номер телефону:
+380443002425
Години роботи:
Пн-Пт: 09.30 -18.30

Послуги з інтеграції та налаштування Бітрікс24

Ми надаємо повний спектр послуг відносно програмного продукту Бітрікс24: Налаштування системи для відділу продаж, проектних груп, контакт центру, інтеграції з іншими системами, навчання роботі з продуктом та багато іншого! Подивіться самі :)


Пакети впроваджень


Початок

5 годин

  Підійде для компанії, яка хоче ознайомитись з існуючими можливостями, та швидко розпочати роботуЗамовити
Відділ продаж

18 годин

  Повний запуск команди з продаж та керівництва з ухилом на модуль CRM та навчання роботі з ним, підключення телефонії та месенджерів до Бітрікс24. Збільшіть ваші продажі!
Замовити
Проєкти

18 годин

  Запуск роботи з завданнями, групами, та проектами з підключенням зовнішніх комунікації та навчання роботі з ними. Ідеальний вибір для проектної роботи.


Замовити
Більше продаж

35 годин

  Всі налаштування пакетного рішення "Відділ продаж" та повна автоматизація робочих процессів шляхом модуля Бізнес процеси та роботів, додаткові воронки продаж та тунелі!


Замовити
Ексклюзивний

65 годин

  Включає в себе пакет впровадження "Більше продаж", додатково налаштування CRM-маркетингу, наскрізної аналітики, та розширений пакет навчання для керівників, HR та спеціалістів відділу маркетингу.


Замовити
Максимум

90 годин

  Пакет впровадження "Ексклюзивний", з додатковою інтеграціє 1C з бітрікс24, або ж підключення сторонніх сервісів за допомогою API, націлене на велику компанію, та охоплює навчання всіх департаментів.
Замовити

Додаткові послугиБажаєте індивідуальний набір послуг?

Звяжіться з нами, та ми складемо індивідуальний пакет послуг спеціально для вас

CRM-форма появится здесь